Pozicioni që iu mundëson të arrini orgazmë çdo herë – Lajmi.net
Pozicioni që iu mundëson të arrini orgazmë çdo herë
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 16:38, 2 January 2019
Dëshironi ta përmirësoni jetën seksuale më 2019-ën? Ekziston një pozicion që do t’iu mundësojë të arrini orgazmë çdo herë.

Nëse keni filluar të ndjeheni të ngadaltë në shtrat pas një muaji kënaqësie, ekzistojnë mënyra për të rikthyer “flakërimin” pas periudhave festive, transmeton lajmi.net.

“Sticky Scissors” është pozicioni më i fundit që çiftet po e praktikojnë, ngase është ideale për të dyja palët, meqenëse që të dy partnerëve u kërkohet të jenë shtrirë.

Ekspertët po rekomandojnë pozicionin seksual ngase iu ndihmon të arrini orgazmë çdo herë.

Për të shfrytëzuar këtë manovër intime, gruas i kërkohet të shtrihet në shpinën e saj me partnerin e saj përballë krahut.

Gruaja e vë njërën nga këmbët e saj tek këmba e burrit dhe mbështet tjetrën në zonën e legenit të tij.

Pastaj, mashkulli lakon pjesën më të lartë të këmbës nën të sajën, kështu që sjell presion kundrejt vulvës vaginale. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO