Policia “ndalon” vajzën 10-muajshe për vozitje në anën e kundërt të rrugës

16:56 | 26 Qershor 2019

Një oficier policie në Florida rrugës duke u kthyer në shtëpi për nga puna pa vajzën e tij 10-muajshe duke vozitur në anën të gabuar të rrugës.

Alex Kipp, oficeri në fjalë, pa vajzën e tij 10-muajshe Talynn në timon të veturës lodër, ndërsa vajza kishte dalë në shëtitje me nënën e saj, Michelle Warren, transmeton lajmi.net.

Oficeri “ndaloi” vajzën e tij, duke i kërkuar “lejen e vozitjes dhe regjistrimit”.

Ndiqeni momentin e ëmbël në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/