Polici tentoi ta arrestonte për mariuanë, por ndodhi diçka qesharake

Kohëve të fundit, një video e një personi që ishte plotësisht i vetëdijshëm në lidhje me rrengun që do bënte e ngarkuar në Youtube, ka bërë të klikohet miliona herë.

Fun

03/01/2019 18:18

Në video, ju mund të shihni një karakter të dyshimtë duke pritur në një parking, veshur me të kuqe dhe personin që incizon si një polic në tentim për të blerë kanabis, transmeton lajmi.net.

Personi, i cili nuk është identifikuar ende, është i vetëdijshëm se personi me bluzë të kuqe është polic.

Çfarë bën ai? Ai vendos të sjellë një buqetë me lule dhe vendosi të incizonte për ta parë se çfarë do ndodh. /Lajmi.net/

YouTube player