Policët që ndjekin njeriun e zhveshur dhe mbi gomar bëhet video virale

8:39 | 11 Tetor 2018

Ky njeri duhet të ndihet i tmerrshëm pasi u filmua mbi një gomar dhe veshur vetëm me një kapelë marinarësh dhe me një palë breke.

Njeriu gjysmë i zhveshur – i cili duket se është i dehur, nuk është në gjendje të rri si duhet mbi gomar, transmeton lajmi.net.

Ai është ndjekur fort nga dy policë turistikë që janë parë duke qeshur ndërsa përpiqen të sigurojnë që ai të mos bjerë në udhëtimin e tij në vendpushimin rus të Soçit.

Videoja e çuditshme virale tashmë ka tërhequr më shumë se një milion shikime në Facebook dhe është ndarë dhjetëra mijëra herë në mediat sociale. /Lajmi.net/