Pogba në Barcelonë

Barcelona e ka mposhtur Manchester Cityn në garën për transferimin e Paul Pogbas.

Sport

13/09/2015 08:25

Barcelona e ka fituar garën për transferimin e mesfushorit Paul Pogba, raporton Sunday Express.

Katalunasit mund ta transferojnë francezin qysh nga muaji janar kur edhe dënimi ndaj tyre për transferime përfundon.

Besohet se bisedimet mes përfaqësuesve të lojtarit dhe Barcelonës e kanë hapur rrugën për një transferim të Pogbas te Barcelona verën e ardhshme.