Të Infektuar: 9274

Të Shëruar: 5190

Të Vdekur: 296

Po pozonte në plazh, modeles seksi i ndodh e papritura

20:26 | 14 Gusht 2019

Modelja e njohur është përballur me diçka të pakëndshme derisa po pozonte provokative në plazh.

Modelja seksi, Demi Rose, kishte zgjedhur një nga plazhet e qeta për ta realizuar një fotosesion përrallor siç ajo di, shkruan lajmi.net.

Mirëpo jo si çdo herë tjetër, kësaj radhe i ka ndodhur e papritura. Në fotografitë e siguruara nga “DailyMail”, shihet momenti kur Demi Rose ishte gati ta pësonte keq nga një qen.

Bazuar në imazhet shihet se qeni i cili iu afrua shumë, gati sa nuk e kafshoi modelen.

Demi njihet për poza provokative dhe në rrjete sociale ndiqet nga një numër i madh i njerëzve./Lajmi.net/