Po bënte setin fotografik, ja çfarë i ndodhi nuses së ardhshme

Ideja ishte që ata të bënin fotografi që të mbahej mend, dhe në fakt ashtu ishte, por jo për planet që ata kishin menduar.

Fun

14/06/2016 01:57

Nusja e ardhshme, Jessica Chinyelu Ezeanya, 28 vjeçe, e bëri veten të dukej e mahnitshme para të fejuarit të saj, Hilary Anibowei, 36 vjeç.

Çifti nga Dallas, Teksas, po bënin setin fotografik pak ditë para martesës, për të patur disa kujtime të bukura nga dasma e tyre. Ata nisën të kërcenin, kur Jessica-s një erë e fortë i mori asaj parukën. Siç shihet edhe nga fotot, ata kanë nisur të qeshnin./shekulli

352B713A00000578-3638106-image-a-14_1465771369542 352B713F00000578-3638106-image-a-15_1465771373405 352B713600000578-3638106-image-a-16_1465771383440 352B714600000578-3638106-image-a-17_1465771387012