Po bëhet baba për herë të parë, artisti shqiptar nis blerjet për foshnjën

Artisti i njohur shqiptar do të bëhet shumë shpejtë baba.

ShowBiz

09/10/2019 18:48

Artisti i njohur shqiptar, Skerdi dhe partnerja e tij Vesa, do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Lajmin e gëzueshëm me ndjekësit e pati ndarë vetë Skerdi nëpërmjet një postimi, e tani me një postim tjetër ka treguar se ka nisur përgatitjet e para, blerjet e para për foshnjën e cila do të vi jë në jetë.

Edhe sa i përket muzikës ai po qëndron aktiv ndërsa duke mos e lënë anash angazhimin si baba i ardhshëm./Lajmi.net/