Plagosën dy shtetas të huaj në Prishtinë, ua vodhën edhe telefonat

Dy shtetas të huaj janë plagosurës me armë zjarri dje në Prishtinë.

Lajme

25/10/2020 08:43

Siç njofton PK, një taksist u kishte vjedhur telefonat dhe më pasi i kishte plagosur.

Viktimat janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe janë jashtë rrezikut për jetë

“Prishtinë 24.10.2020 – 13:30. Raportohet se dy meshkuj shtetas të huaj kanë informuar se vozitësi (i pa njohur) i një taksi, ju ka grabitur telefonat mobil dhe më pas me armë zjarri i ka plagosur të dy viktimat. Viktimat janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe janë jashtë rrezikut për jetë. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport. /Lajmi.net/