Pesë mënyra për të bërë pozicionin e seksit cowgirl edhe më të mirë – Lajmi.net
Pesë mënyra për të bërë pozicionin e seksit cowgirl edhe më të mirë
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 21:29, 12 January 2019
Duke kërkuar për ta bërë pozicionin cowgirl edhe më të këndshëm? Ndiqni këto pesë këshilla seksuale të thjeshta për të garantuar dhe orgazmë për të dy partnerët.

Cowgirl është pozicioni i dytë sekret seksual i Britanisë, zbulon një sondazh i Lovehoney.

Shumë çifte kryejnë rregullisht këtë lëvizje, e cila përfshin gratë që mbizotërojnë partnerët e tyre, transmeton lajmi.net.

Por edhe pse lëvizja kjo metodë tashmë është e gëzuar nga shumë, ka mënyra për ta bërë atë edhe më të kënaqshëm.

Pesë mënyra për të bërë cowgirl edhe më të mirë:

1. Ktheni mbrapa (duke i parë të pasmet dhe shpinën)

2. Të ketë një lider (të udhëheqë në shtrat)

3. Uluni

4. Përdorni unaza vibruese

5. Shtrihuni mbi partnerin /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO