Peru vendos të “çmend” Rusinë me këto bukuroshe /Foto

Kampionati Botëror është i njohur përveç tjerash edhe për bukuroshet që shfaqen nëpër stadiumet e ndryshme.

Fun

23/06/2018 19:23

Kampionati Botëror që po mbahet në Rusi ka shfaqur vajza bukuroshe nga secili shtet që kanë udhëtuar për të përkrahur shtetin e tyre.

Por Peru po mbështetet nga disa nga tifozët më të pasionuar në turne, dhe gjithashtu disa nga më të “nxehtat”, transmeton lajmi.net.

Në fotot e që do ti shihni më poshtë ju e vëreni se pse ato e kanë këtë epitet mbi to, ku disa prej tyre e shfaqin edhe gjoksin pothuajse të tërin.

Njëra shkruan në gjoksin e saj: “Të dua Peru”. /Lajmi.net/