Përplasje e ashpër mes tifozëve dhe policisë, pas ndeshjes Cagliari – Napoli

Skena aspak të këndshme kanë ngjarë pas ndeshjes Cagliari – Napoli.

Sport

21/02/2022 22:56

Barazimi 1:1 në ndeshjen Cagliari – Napoli u shoqërua me skena të dhunshme pranë ambienteve të stadiumit, pas ndeshjes.

Mediat italiane raportojnë për përplasje të ashpra mes tifozëve dhe policisë, përcjell lajmi.net.

Flakadanë dhe gjëra të tjera janë përdorur si mjete për përplasje.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell disa pamje të publikuara nëpër rrjetet sociale. /Lajmi.net/