Përmbyset Union Berlini, Joselu shënon sërish për Real Madridin

Është realizuar edhe goli i tretë në ndeshjen ndërmjet Union Berlinit dhe Real Madridit. “Mbretërit” kanë përmbysur rezultatin 1:2 kundër Unionit në Berlin, në kuadër të Ligës së Kampionëve, shkruan lajmi.net. Sulmuesi Joselu ka realizuar edhe golin e dytë në minutën e 73-të. Sfida ndërmjet Union Berlinit dhe Real Madridit është në kuadër të Grupit…

Sport

12/12/2023 22:36

Është realizuar edhe goli i tretë në ndeshjen ndërmjet Union Berlinit dhe Real Madridit.

“Mbretërit” kanë përmbysur rezultatin 1:2 kundër Unionit në Berlin, në kuadër të Ligës së Kampionëve, shkruan lajmi.net.

Sulmuesi Joselu ka realizuar edhe golin e dytë në minutën e 73-të.

Sfida ndërmjet Union Berlinit dhe Real Madridit është në kuadër të Grupit C./Lajmi.net/