Përlotet kur dëgjon zemrën e djalit të saj në trupin e një vajze – Lajmi.net
Përlotet kur dëgjon zemrën e djalit të saj në trupin e një vajze
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 23:22, 6 November 2018
Një grua në Arizona dhuroi organet e djalit të saj 18 muajsh, pas vdekjes së tij.

Ajo takohet me familjen e njërit prej personave që arriti të mbijetonte falë dhurimit të këtyre organeve dhe arrin të dëgjojë përmes stetoskopit, zemrën e vogëlushit që rreh në një trup tjetër.

Video është publikuar nga CNN dhe është shpërndarë në rrjet duke u cilësuar si një nga videot më emocionuese.

ërb

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO