“Përhajr na qoftë bir” – Santina Maloku dhe Besart Zeneli bashkëpunëtor në një biznes?

Santiana Maloku dhe Besart Zeneli janë dy nga ish-banorët e ‘Big Brother VIP Kosova’ të cilët po vazhdojnë miqësinë edhe jashtë këtij formati. Ata siç duket tashmë janë bërë edhe bashkëpunëtor në një biznes të ri, shkruan lajmi.net. Së fundi Santiana ka publikuar një fotografi me Besin, ku shihen para një ‘Lounge Bar’. Në mbishkrimin…

ShowBiz

20/04/2024 18:28

Santiana Maloku dhe Besart Zeneli janë dy nga ish-banorët e ‘Big Brother VIP Kosova’ të cilët po vazhdojnë miqësinë edhe jashtë këtij formati.

Ata siç duket tashmë janë bërë edhe bashkëpunëtor në një biznes të ri, shkruan lajmi.net.

Së fundi Santiana ka publikuar një fotografi me Besin, ku shihen para një ‘Lounge Bar’.

Në mbishkrimin e postimit ish-banorja ka uruar vetën dhe Besin.

“Përhajr na qoftë bir – Mirë së vini”, ka shkruar Santiana në Instagram.

Ish-banorët janë uruar edhe nga miqtë e tyre./Lajmi.net/