Pëlqehet kënga “Menemadhe” e Lyrical Son, Ledrit dhe Kreshës, arrin kaq klikime – Lajmi.net
Pëlqehet kënga “Menemadhe” e Lyrical Son, Ledrit dhe Kreshës, arrin kaq klikime
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:59, 2 February 2019
Para pak ditëve, Lyrical Son, Ledri Vula dhe Mc Kresha publikuan këngën e re "Menemadhe".

Ky projekt i reperëve të njohur është pjesë e albumit të PINT “United State of Albania”, që pritet të dalë në treg së shpejti, shkruan lajmi.net.

Kënga siç shihet u pëlqye tejet shumë nga publiku pasi vetëm në pak ditë ka mbledhur mbi një milion shikime në YouTube.

Këtij suksesi i është gëzuar edhe Lyrical Son i cili ndau një pjesë të projektit në Instagram gjersa thotë disa fjalë.

“A Milly A Milly … Ju dua qe te gjitheve ore heyy. Flm shume per krejt dashnin e perkrahjen. ❤️🙏🌶. #Menemadhe#UsaAlbum”, janë fjalët e tij. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO