Pas ribashkimit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj shijojnë pushimet e para në jug të Shqipërisë?

Javën e kaluar u përfol shumë ribashkimi i Bora Zemanit dhe Donald Veshaj.

ShowBiz

23/05/2022 13:46

E secili detaj i mundshëm merr vëmendjen e publikut, shkruan lajmi.net.

Disa detaje të reja ngrisin dyshime se dyshja madje kanë kaluar edhe pushimet bashkë.

Ishte Donaldi ai i cili javën e kaluar ka postuar foto dhe video nga bregdeti i Vlorës.

E një javë pas, Bora ka postuar foto nga jugu i Shqipërisë e veshur në bikini buzë plazhit.

Mjedisi ku janë shkrepur fotot duket i njëjtë e po ashtu ata kanë përdorur të njëjtat efekte për të edituar fotot e tyre. Ajo nuk ka bërë asnjë postim tjetër në ‘Instastory’ për të treguar se fotot janë shkrepur sot apo me kë është e shoqëruar.

Kujtojmë se Bora dhe Donaldi u panë krah njëri-tjetrit në after party-n e sfilatës më të madhe të modës në Prishtinë organizuar nga Valdrin Sahiti./Lajmi.net/