Pas largimit nga shtëpia, Fifi shkon në studion e transmetimit live të “Big Brother”

Moderatorja, Arbana Osmani tregoi se Fifi sonte do jetë e pranishme në studio.

ShowBiz

26/11/2021 23:03

Këngëtarja, pas largimit të saj nga shtëpia ka vendosur të vijë në studio, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, Fifi duket shumë mirë dhe pozitive pavarësisht daljes së saj nga programi.

Kujtojmë se, ajo la shtëpinë me vendimin e saj për shkak të gjendjes së saj shëndetësore./Lajmi.net/