Pas lajmeve për ndarje, Afrona ‘thumbon’ Bleron

Tash e sa kohë në media po qarkullon lajmi se çifti i njohur, modelja Afrona Dika dhe këngëtari Blero Muharremi i dhanë fund martesës së tyre. Ata nuk kanë pohuar as mohuar asgjë deri më tani, shkruan lajmi.net. Së fundmi Afrona në InstaStory publikoi një shkrim ku nga fansat u konsiderua si thumb drejtuar artistit.…

ShowBiz

13/08/2022 10:21

Tash e sa kohë në media po qarkullon lajmi se çifti i njohur, modelja Afrona Dika dhe këngëtari Blero Muharremi i dhanë fund martesës së tyre.

Ata nuk kanë pohuar as mohuar asgjë deri më tani, shkruan lajmi.net.

Së fundmi Afrona në InstaStory publikoi një shkrim ku nga fansat u konsiderua si thumb drejtuar artistit.

“Sa më shumë rritesh, aq më e qetë bëhesh. Jeta të përul aq shumë sa mosha jote. Ti e kupton në sa gjëra pa lidhje ke humbur kohë”, duke i vënë mbishkrimin: “Kështu është jeta”.

Theksojmë se dyshja dashurinë e tyre e kishin kurorëzuar me martesë në vitin 2019.  /Lajmi.net/