Pas këngës me ish të dashurin e Ritës, Dua Lipa së shpejti me film dokumentar

Të ketë ndodhur kështu vallë?

ShowBiz

04/04/2018 19:59

Dua Lipa nuk është më yll në ngjitje, por një yll i vërtetë dhe rreshtohet në mesin e emrave më të njohur të muzikës. Sukseset e saj ndërkombëtare nuk kanë të ndalur dhe gjatë gjithë kohës e shohim në koncerte të ndryshme si dhe qëndron në majat e klasifikimeve muzikore.

Edhe pse ka qenë e zënë me turne nëpër botë, kjo gjë nuk e ka penguar Duan të punojë rreth këngës së re e cila do të publikohet me datë 6 në bashkëpunim me ish të dashurin e Rita Orës, Calvin Harris.
Mirëpo Dua paska rezervuar një tjetër surprizë për të gjithë ne, sepse së shpejti do të publikojë një film, i cili me siguri do të vijë në formën e dokumentarit për këngëtaren me origjinë shqiptare.

Në këtë foto që ka postuar ku flet për filmin e saj të ri, ajo shfaqet me një gotë në dorë e cila duket si “tequila” dhe neve të intv.al na zuri syri komentin e të dashurit të saj Isaac Careë. Ky i fundit i ka komentuar shprehjen e famshme që nënkupton se pasi të pish 3 gota tequila bie në dysheme. Shpresojmë të mos i ketë ndodhur kjo situatë Duas.

finall