Pas dy viteve, Policia arreston shtetasin serb në Kosovë

Policia e Kosovës dje ka arrestuar një shtetas të Serbisë.

Lajme

04/12/2018 09:51

Në vitin 2016, saktësisht më 31.06.2018 në ora 07:20, një shtetas i Serbisë kishte kryer një vjedhje të rëndë në Kosovë, raporton lajmi.net.

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme ka arrestuar këtë shtetas të Serbisë dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Lajmi.net/