Pas duetit me Erën, Buta paralajmëron këngë solo, kjo është data e publikimit

Reperi, Buta, pas duetit me Era Istrefin, po rikthehet me këngë solo. Kjo është bërë e ditur nga vetë reperi përmes një postimi në ‘Instagram’, shkruan lajmi.net. Kënga do të titullohet ”Gin & Tonic”, dhe do të lansohet me datën 3 dhjetor. Ndryshe, reperi pas ngjarjes tragjike, ku vëllau i tij la për vdekje një…

ShowBiz

29/11/2022 17:35

Reperi, Buta, pas duetit me Era Istrefin, po rikthehet me këngë solo.

Kjo është bërë e ditur nga vetë reperi përmes një postimi në ‘Instagram’, shkruan lajmi.net.

Kënga do të titullohet ”Gin & Tonic”, dhe do të lansohet me datën 3 dhjetor.

Ndryshe, reperi pas ngjarjes tragjike, ku vëllau i tij la për vdekje një person, kishte anuluar të gjitha koncertet.

Bashkëpunimi me Erën, e riktheu atë sërish, teksa kënga rezultoi e suksesshme./Lajmi.net/