Pas aludimeve për shtatzëni, Vivien demanton lajmin duke pozuar me barkun e rrafshët nga palestra

Vivien dhe Getinjo kishin krijuar lidhjen e tyre brenda shtëpisë së “BBVK”. Lidhje kjo e cila zgjati edhe pas daljes nga ky format por për një periudhë të shkurtër, shkruan lajmi.net. Pak pas lajmeve për ndarjen e tyre, dyshja u kapën “mat” në Ferizaj. E kjo nuk ishte e gjitha pasi, në media u raportua…

ShowBiz

01/06/2023 14:15

Vivien dhe Getinjo kishin krijuar lidhjen e tyre brenda shtëpisë së “BBVK”.

Lidhje kjo e cila zgjati edhe pas daljes nga ky format por për një periudhë të shkurtër, shkruan lajmi.net.

Pak pas lajmeve për ndarjen e tyre, dyshja u kapën “mat” në Ferizaj.

E kjo nuk ishte e gjitha pasi, në media u raportua se Vivi është shtatëzënë.

Pas këtyre lajmeve Vivien iu është përgjigjur këtyre lajmeve përmes disa imazheve në ‘Instagramin’ e saj.

Ajo ka postuar foto nga palestra ku shihet me barkun e rrafshët./Lajmi.net/