Partneri e befason Kylien me një dhuratë të shtrenjtë

Kylie Jenner ka treguar se çfarë dhurate ka pranuar nga Travis Scott.

ShowBiz

29/05/2019 09:45

Kylie Jenner përmes një postimi në Instagram ka treguar befasinë që ia bëri partneri, shkruan lajmi.net.

Kylie ka publikuar një video, në të cilën tregon se mori një orë të shrenjtë nga Travis Scott, e cila e bëri shumë të lumtur atë.

“I dashuri me dhurata spontane”, ka shkruar ajo mbi videon ku tregon dhuratën që e pranoi.

Për ndryshe, çifti janë prindër të një vajze dhe shumë herë janë komentuar për krizë në lidhje, por që i kanë mohuar këta zëra. /Lajmi.net/