Parashikimi i motit

Në vendin tonë gjatë ditës së sotme pritet të mbajë mot i vranët  dhe vende-vende me riga shiu. Sot parashihet të jetë dita më e nxehtë gjatë këtyre pesë ditëve të parashikimit. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-2gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 6-10 gradë Celsius. Do të fryjë erë…

Lajme

01/12/2023 08:09

Në vendin tonë gjatë ditës së sotme pritet të mbajë mot i vranët  dhe vende-vende me riga shiu.

Sot parashihet të jetë dita më e nxehtë gjatë këtyre pesë ditëve të parashikimit.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-2gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 6-10 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes dhe jugperëndimit e lehtë deri  mesatare.