Papritmas mori fund edhe një lidhje tjetër e shoubizit

Çifti i njohur i shoubizit i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

ShowBiz

05/12/2018 09:09

Rep-artistja amerikane Cardi B dhe reperi Offset i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, shkruan lajmi.net.

Ishte 26 vjeçarja ajo e cila i ka njoftuar rreth ndarjes ndjekësit në Instagram. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një videoje.

“Gjërat nuk kanë funskionuar në mes nesh për një kohë të gjatë dhe s’është faji i asnjërit, thjesht mendoj që na u harxhua dashuria”, ka thënë Cardi. “Por ne nuk jemi më bashkë”, tha Cardi.

Ky lajm erdhi papritmas pasi pak ditë më parë Offset dhe Cardi janë puthur derisa kanë performuar bashkë në Jingle Ball të këtij viti në Los Angeles./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bq_pb64Fzl8/?utm_source=ig_embed