lajmi.net

Pamje të tmerrshme: Gruaja e rrah brutalisht burrin në Spitalin e Gjakovës

Lajme

20/01/2022 15:32

Një grua nga Gjakova është filmuar duke rrahur burrin e saj në njërën nga dhomat e Spitalit të kësaj komune.

Në një video të shpërndarë nga një qytetare në ‘Facebook’ gruaja shihet duke ushtruar dhunë ndaj burrit. Ky i fundit, siç tregohet në video, ishte duke marrë tretman mjekësor në Spitalin e Gjakovës.

Lajmi.net ka kontaktuar Policinë e Kosovës për informacione të mëtutjeshme dhe është në pritje të një përgjigjeje. /Lajmi.net/