Pamje ekskluzive: Rrahja mes kryeshefit të KRU Gjakova dhe një qytetari

Një rrahje ka ndodhur rreth orës 23:00 të datës 31 maj në lagjen “Mit’hat Frashëri” në Gjakovë. Pjesë e këtij konflikti ishte shefi i KRU Gjakovës, Hasan Krasniqi, përcjell lajmi.net. Lidhur me këtë rast, siç ka njoftuar Policia e Kosovës ka arrestuar një person “Rr. Mit’hat Frashëri, Gjakovë 31.05.2023 – 23:30. Është arrestuar i dyshuari…

Lajme

03/06/2023 16:40

Një rrahje ka ndodhur rreth orës 23:00 të datës 31 maj në lagjen “Mit’hat Frashëri” në Gjakovë.

Pjesë e këtij konflikti ishte shefi i KRU Gjakovës, Hasan Krasniqi, përcjell lajmi.net.

Lidhur me këtë rast, siç ka njoftuar Policia e Kosovës ka arrestuar një person

“Rr. Mit’hat Frashëri, Gjakovë 31.05.2023 – 23:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.”, thuhej në raportin e policisë.

Në anën tjetër, lajmi.net ka siguruar edhe pamjet ekskluzive të kësaj rrahje, të cilat mund t’i ndiqni më poshtë, ndërsa në vijim do të mësoni më shumë informacione rreth ngjarjes në fjalë.