Palltoja e Vajzës së Kim Kardashian kushtoi 3500 dollarë (FOTO)

Kim Kardashian është kritikuar shpesh për shpenzimet e tepruara për vajzën, por kjo se ka ndaluar aspak atë që edhe ta teprojë herë pas here. Teksa shpesh është fotografuar nga paparacët në lidhje me veshjet e dizenjuara nga stilistët, tashmë Kim i shton garderobës së North West një pallto super të shtrenjtë.

ShowBiz

14/02/2015 12:27

Një ndër fëmijët me prindër të famshëm në Hollywood, si Kim Kardashian dhe Kanye West, North West është shfaqur në publik me veshje të shtrenjta. Vajza e vogël e çiftit është fotografuar në shoqërinë e prindërve me një pallto pellushi që kushton plot 3500 dollarë. Sipas PageSix, ky nuk është rasti i parë që North Ëest e veshin me xhaketa apo peliçe të kushtueshme.

Kim Kardashian është mjaft e kujdesshme edhe në fotot që poston në Instagram, duke e nxjerrë vajzën me veshjet më në trend dhe me një kosto të lartë.

Vajza e Kim Kardashian