Pacolli pranë fotos me vajzën: Kush ka vajza botën ka

Behgjet Pacolli e ka publikuar një foto pranë vajzës së tij.

ShowBiz

09/06/2020 20:57

Kryetari i AKR-së, njëherësh deputeti i Kuvendit të Kosovës, Behgjet Pacolli, njihet si një person shumë familjar, shkruan lajmi.net.

Pranë më të dashurve publikon shpesh fotografi në rrjete sociale, e njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Ai e ka ndarë me ndjekësit një foto me vajzën e tij dhe i ka shkruar disa fjalë për të.

“Një selfie me vajzën time të bukur… Jo rastësisht thonë kush ka vajza, botën ka!”, shkruan Pacolli pranë postimit./Lajmi.net/