Pa se hajni po hynte për të vjedhur, shikoni çfarë i bën – Lajmi.net
Pa se hajni po hynte për të vjedhur, shikoni çfarë i bën
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:43, 5 January 2019
Një video e publikuar në Twitter, tregon momentin kur një burrë ia del ta hutojë hajnin që kishte bërë plan të hynte për të vjedhur.

Videoja, që është shikuar rreth 900,000 herë, shfaq një kalimtar duke ecur vetëm në një rrugë gjatë natës së 1 janarit.

Pasi kalimtari e vëren se personi në veturën që afrohet është hajn, ai fillon ta hutojë atë duke vrapuar herë në një anë, herë në tjetrën, transmeton Gazeta Express.

Personi në video është quajtur hero nga përdoruesit e Twitter, për shkak të aftësisë së tij për ta hutuar hajnin.

Shikojeni videon:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO