Osmani: LDK meriton një shuplakë nga votuesit (Video)

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani ka deklaruar se do ishte mirë që votuesit të ndëshkonin disa prej individëve të Lidhjes Demokratikë të Kosovës, në  mënyrë që të marrin mësim nga gabimet e bëra.

Lajme

02/12/2015 22:14

Në emision ‘Republika’ Osmani ka shtuar gjithashtu se Isa Mustafa ka tradhtuar elektoratin e LDK-së në momentin që nënshkroi  koalicionin me PDK-në, dhe elektorati do vendos në zgjedhjet e ardhshme se si e kanë vlerësuar këtë vendim të tij./ Tribuna Channel.

YouTube player