Të Infektuar: 41.299

Të Shëruar: 26.453

Të Vdekur: 1.062

Oriola Marashi si ‘duron’ rrobat, publikon pamje duke u zhveshur

18:57 | 14 Korrik 2020

Oriola Marashi është shfaqur duke u zhveshur.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, duket se nuk i duron fare rrobat, shkruan lajmi.net.

Është një prej emrave që më së shumti e shohim duke publikuar foto ku shfaqet provokuese në bikini dhe Oriola njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Ajo madje ka provokuar me një foto ku shihet duke u zhveshur. Prapa saj shihet një burrë dhe Oriola thotë se ai ia ka zbukuruar foton.

“Tirona 💙🤍Ps: ma ka zbukuru xhaxhi foton💙”, ka shkruar ajo./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Tirona 💙🤍 Ps: ma ka zbukuru xhaxhi foton💙

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on