Oriola Marashi nuk ia priton, del gjysmë e zhveshur para pasqyrës

19:02 | 8 Dhjetor 2021

Oriola Marashi është modelja shqiptare që përfolet shumë.

Ajo shumë shpesh arrinë të marrë vëmendje me postimet e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Së fundi ajo ka hedhur një storie në të cilën shfaqet e zhveshur në pjesën e lartë të trupit. Oriola është njëra ndër modelet me format trupore më të mira.

Ajo shfaqet shumë provokuese dhe nuk ngujon që këtë ta ndajë me ndjekësit e saj.

Përveq formave trupore modelja njihet edhe për bukurinë e saj./Lajmi.net/