Ofron seks falas, radhë e gjatë me djemë në derën e saj – Lajmi.net
Ofron seks falas, radhë e gjatë me djemë në derën e saj
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:34, 7 March 2018
Një blogere nga Kina kishte ofruar seks falas kushdo që do të shkonte te shtëpia e saj.

Me të mësuar këtë lajm djemtë nuk hezituan dhe pothuajse 3000 veta u renditën para derës së saj, duke shkaktuar një kaos në rrugët e një qyteti në Kinë, transmeton lajmi.net.

Bashkë me këta djemë aty ishin edhe policia kineze duke e arrestuar blogeren me emrin Ye, e cila është akuzuar për ushtrim të prostitucionit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO