Nusja i dhuron syze me të cilat mund të sheh ngjyra, reagimi mbresëlënës i dhëndrit para dasmës (Video) – Lajmi.net
Nusja i dhuron syze me të cilat mund të sheh ngjyra, reagimi mbresëlënës i dhëndrit para dasmës (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 20:24, 9 July 2018
Dhëndri nga Karolina e Veriut të Shteteve të Bashkuara, i cili nuk mund të sheh ngjyra, ka nisur të qajë kur nusja ia ka dhënë një pale që ia rregullojnë këtë të metë.

Blaire Ahlers i dhuroi bashkëshortit Griffin, një palë syze, që ia mundësojnë t’i sheh nuancat nëpërmjet xhamave special me enchroma, transmeton Telegrafi.

Madje, 24-vjeçarja e ka filmuar atë teksa është i tendosur derisa i provon, për të filluar më pas të qajë, kur gjithçka rreth tij duket ndryshe.

“Më kanë ndryshuar tërë jetën”, ka thënë shkurt Griffin, teksa doli në ballkon për të parë ngjyrat e natyrës për herë të parë.

Pas mitës së pestë, në videon e postuar më poshtë, mund të shihni reagimin mbresëlënës të tij, pasi t’i ketë vënë syzet.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO