Nuk la kush pa e komentuar, edhe burri i Fjolla Morinës reagon për lidhjen e Donaldit me Beatrixin

9:42 | 9 Dhjetor 2021

Ka disa javë që mediat rozë janë të stërmbushura me lajme mes BorëS, Donaldit dhe Beatrixit.

Moderatorja bukuroshe Bora, ka marrë mbështetje të pakontestueshme, shkruan lajmi.net.

Por ka pasur edhe pak nga ata që ishin pro lidhjes së krijuar brenda shtëpisë.

E si duket radha i ka ardhur edhe bashkëshortit të këngëtares Fjolla Morina, Fisnik Syla. Ky i fundit ka publikuar në Instastory një foto të çiftit dhe ka shkruar:

“Ndëgjone vetëm zemrën tuaj. Të tjerët ne të flasin, kot e kan”!

Pak ditë më parë, reagoi edhe Fjolla, e cila i dilte në krah Beatrixit për ndjenjat e saj.

Përmes një storie në Instagram, Fjolla Morina ka shprehur mendimin e saj duke e mbështetur këngëtaren. Ai i ka bërë thirrje Beatrixit që mos ta lëshoj Donaldin./Lajmi.net/