Nuk duhet t’i humbisni këto imazhe të Demi Rose, shikojeni si duket

Modelja amerikane, Demi Rose sigurohet të rrëmbejë vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale.

ShowBiz

30/11/2018 09:32

Demi njihet si njëra nga modelet më atraktive dhe joshëse e cila tashmë e ka dëshmuar me paraqitjet e saj, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja 23 vjeçare në llogarinë e saj personale, Instagram ndiqet nga mbi 7 milionë ndjekës për të cilët nuk ngurron të shfaqet provokuese.

Lajmi.net,  në vazhdim ua sjell disa nga imazhet më ‘përvëluese’ të Rose e cila thjesht ju lë pa fjalë me fizikun që posedon.

Modelja seksi përflitet mjaft shumë edhe për jetën private, e cila aktualisht thuhet të jetë pa të dashur. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BoM25QPFzFP/