Nuk dorëzohet Reali, Valverde i shënon super gol City-t

Është shënuar edhe goli i gjashtë në stadiumin “Santiago Bernabeu”, ku po luhet derbi mes Real Madridit dhe Manchester Cityt. Reali ka arritur ta barazojë rezultatin në 3:3 në ndeshjen kundër Cityt, përmes golit të shënuar nga Federico Valverde. Valverde shënon në minutën e 79’ për 3:3. Golin e gjeni më poshtë. 🚨🚨| GOAL: VALVERDE…

Sport

09/04/2024 22:50

Është shënuar edhe goli i gjashtë në stadiumin “Santiago Bernabeu”, ku po luhet derbi mes Real Madridit dhe Manchester Cityt.

Reali ka arritur ta barazojë rezultatin në 3:3 në ndeshjen kundër Cityt, përmes golit të shënuar nga Federico Valverde.

Valverde shënon në minutën e 79’ për 3:3.

Golin e gjeni më poshtë.