Nora shfaqet me të bardha, ja çka ka bërë kësaj here

E tëra me të bardha.

ShowBiz

05/04/2018 22:31

Siç duket këngëtares Nora Istrefi i ka rënë malli për të realizuar foto të reja profesionale, shkruan lajmi.net

Ajo në Instagram dhe Instastory ka hedhur fotografi të shkëputura nga seti.

E veshur me të bardha nga koka e deri të këmbët, Nora dukej shumë elegante dhe seksi në të njëjtën kohë./Lajmi.net/

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

screenshot_3