Nora Istrefi edhe shtatzënë duket seksi (FOTO)

Këngëtarja Nora Istrefi, shumë shpesh është përmendur si fytyra publike me trupin më të mirë. E këtë Nora po e dëshmon edhe gjatë shtatzënisë së saj, ku ditë më parë ka bërë një foto sesion për koleksionin e ri të kreatorit Valdrin Sahiti

ShowBiz

02/01/2015 15:58

Dizajneri më i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti në këtë fillim vit erdh e një koleksion të ri. E kush më mirë se Nora Istrefi mund t’i reklamojë fustanet e tij.

Nora dhe motra e saj Era Istrefi kanë bërë një foto sesion për koleksioni e ri të Valdrin Sahiti, e ajo që të bie më së shumti në sy janë format e bukura të Norës, ndonëse është shtatzënë. Transmeton lajmi.net

E për të vërtetuar këtë mund të shihni fotot lartë. lajmi.net