Nolito e lavdëron Navasin (VIDEO)

Futbollisti i Celta Vigos, Nolito, e ka lavdëruar portierin e Real Madrid, Keylor Navas, për pritjet e bëra.

Sport

24/10/2015 18:56

Nolito ka deklaruar se fitorja e Real Madrid ndaj Celta Vigos, u arrit fal Keylor Navasit dhe pritjeve të tij.

“Bëmë një paraqitje të mirë kundër një kundërshtari të fortë. Navas shpëtoi 4 gola. Unë nuk e di se si, por ai e bëri këtë dhe mendoi se ky rezultat është fal tij”, ka deklaruar Nolito

‘Los Blancos’ fituan 3:1 në udhëtim ndaj Celtas.

YouTube player