Noizy zhvishet para publikut në Zvicër, ja momenti

Noizy është zhveshur para një numri të madh të publikut.

ShowBiz

13/10/2019 13:45

Reperi Noizy së fundmi ka performuar në Zvicër, shkruan lajmi.net.

Bazuar në disa postime shihet se atmosfera ishte shumë e mirë e edhe vetë reperi është ndarë shumë i kënaqur.

Noizy më pas i ka bërë disa postime në Instagram dhe nuk ka pasur se si të mos bie në sy ai nga momenti kur zhvishet dhe hedh bluzën në publik.

“Shkatrrohet Rinora 4”, ka shkruar reperi pranë videos së postuar ndërsa dëgjoheshin zëra të vajzave të cilat bënin përpjekje të arrinin ta merrnin bluzën që Noizy e zhveshi./Lajmi.net/