Njihuni me planin e Gallianit

Adriano Galliani ka shpalosur një plan të ri për tifozët e Milanit, pasi dëshiron që me çdo kusht të sigurojë shërbimet e sulmuesit të Sevillas, Carlos Baccas.

Sport

27/06/2015 17:12

Pasi dështoi të transferojë disa lojtarë, Galliani është duke përgatitur një plan të ri.

Ai e dëshiron me çdo kush në San Siro sulmuesin e Sevillas, Carlos Baccan.

Dhe, pasi klauzola e sulmuesit është 30 milionë euro, drejtuesit e Milanit janë duke shikuar që në ofertë të përfshijnë edhe mbrojtësin francez, Adil Ramin.