Njihuni me “Miss Bum Bum”, e cila i ka të pasmet më të bukura në Kinë – Lajmi.net
Njihuni me “Miss Bum Bum”, e cila i ka të pasmet më të bukura në Kinë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:08, 17 May 2018
Kjo vajzë ka kredituar titullin "Miss Bum Bum", në Kinë.
Prapanica më e bukur në KinëPrapanicë më të bukur të Kinës

Gao Qian

Gao Qian

Gao Qian është vetëm 20 vjeç dhe njihet si “Miss Bum Bum”, në Kinë pas fitores së një gare në vitin e kaluar.

Jeta u kthye përreth!

Popullariteti Social Media

Gao ka fituar rreth dy milionë tifozë të mediave sociale në Weibo dhe Instagram. Që kur u kurorëzua gruaja me mollaqet më të bukura të Kinës!

Makina e ëndrrave të saj ...

Me popullaritetin, Gao ka thënë se është në gjendje të blejë veturën e ëndrrave të saj dhe “një shtëpi në det”.

Mijëra Squats

Mijëra Squats

Stërvitja e saj shpesh përfshin mijëra squats gjatë seancave të palestrës që mund të zgjasin deri në gjashtë orë.

“Është ëndërra ime…”

“Kam ndjekur mediat braziliane dhe kam lexuar për Miss BumBum,” tha Gao për MailOnline “Ka qenë ëndrra ime për të marrë pjesë në konkurs një ditë, babai im më dha shumë inkurajim pasi u regjistrova për konkurrimin. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO