Njeriu gjysmë i zhveshur kalon gardhin e aeroportit dhe terrorizon pasagjerët e aeroplanëve (Video)

Një djalë ka terrorizuar një avion të tërë, teksa kaloi gardhin e aeroportit për të shkuar në pistë.

Fun

28/06/2018 09:51

Pasagjerët që po presin në një aeroplan në Aeroportin Ndërkombëtar të Hartsfield-Jackson Atlanta dëshmuan një incident të çuditshëm që përfshinte një njeri gjysmë të zhveshur “duke sulmuar” avionin e tyre, transmeton lajmi.net.

Sipas dëshmitarëve, njeriu i veshur me të brendshme u ngjit në krahun e avionit dhe u përplas para dritareve para se të arrestohej. /Lajmi.net/