Një mashkull rikrijon selfien e zhveshur të Kimit shtatzënë (Foto)

Në një fenomen që është bërë viral në Instagram, një njeri ka postuar fotografinë e rikrijuar nga vetë ai, në pozën e shtatzënes së zhveshur Kim Kardashian.

ShowBiz

30/09/2015 12:52

Të gjithë kemi parë fotografitë që femrat postojnë në rrjetet socilae, si foto me ushqim, fotografi para pasqyrës dhe në plazh duke nxjerrë veç këmbët.

Por, kur meshkujt e bëjnë këtë është krejt ndryshe.

Disa djem kanë rikrijuar fotografitë klishe të femrave në një llogari me emrin ‘Bros Being Basic‘ dhe deri tani kanë mbledhur plotë 300 mijë ndjekës, transmeton lajmi.net.

Në këtë trend të fundit që djemtë po bëjnë, është përfshirë edhe fotografia e famshme e Kim Kardashian, ku shihet komplet e zhveshur para pasqyrës, shtatzënë./Lajmi.net

https://instagram.com/p/70adECA409/?taken-by=brosbeingbasic
https://instagram.com/p/7brPKJA4wQ/?taken-by=brosbeingbasic
https://instagram.com/p/7HDf3wg44S/?taken-by=brosbeingbasic
https://instagram.com/p/6IgUcyg4xm/?taken-by=brosbeingbasic