Një i arrestuar për dhunim në Fushë Kosovë

10:00 | 4 Gusht 2021

Një person është arrestuar për dhunim në Fushë Kosovë.

Ngjarja ka ndodhur saktësisht në Lagjen 29 të kësaj komune.

“Në lidhje me rastin pas hetimeve të zhvilluara me 03.08.2021 është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull kosovar”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Policia gjithashtu njofton se i dyshuari është dërguar në mbajtje.