Një fëmijë në Pejë e kalon natën brenda bredhit të qytetit – Lajmi.net
Një fëmijë në Pejë e kalon natën brenda bredhit të qytetit
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 12:37, 11 January 2019
Mbrëmë në qytetin e Pejës një fëmijë i vogël e ka kaluar natën në të ftohtë.

Në disa fotografi dhe video të publikuara shihet se si një vogëlush është strehuar brenda strehës së bredhit dekorues të vitit të ri që është i vendosur në sheshin e këtij qytetit.

Reshjet e borës nuk janë ndalur që disa sitë në Kosovë duke i dëmtuar më së shumti personat e pastrehë, shkruan GazetaBlic.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO