Një fëmijë apo një luftëtar? Foto të rralla të foshnjes së posalindur – Lajmi.net
Një fëmijë apo një luftëtar? Foto të rralla të foshnjes së posalindur
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 14:11, 23 February 2018
Mund të themi se çdo fëmijë është një luftëtar që vjen në jetë me shumë përpjekje e shpesh herë edhe të mundimshme.

 

Këto fotografi për disa mund të jenë të rënda për nga përmbajtja por janë thjeshtë realiteti dhe sjellin momentet e fillimit të një jete të re me gjithë madhështinë e saj.

Kështu një baba i ri ka vendosur t’a mbaj në mend në këtë mënyrë ardhjen në jetë të fëmijës së tij:

FOTO 1:

Bebi foto2

FOTO 2:

FOTO 3:

FOTO 4:

bebi foto 4

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO